Dom Bawaria
Dwupoziomowy apartament na wynajem Rich Mont

<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: slidescaption1 in <b>/templates/meembo-red/index.php</b> on line <b>113</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: slidescaption2 in <b>/templates/meembo-red/index.php</b> on line <b>116</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: slidescaption3 in <b>/templates/meembo-red/index.php</b> on line <b>119</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: slidescaption4 in <b>/templates/meembo-red/index.php</b> on line <b>122</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: slidescaption5 in <b>/templates/meembo-red/index.php</b> on line <b>125</b><br />
<br />
<b>Notice</b>:  Undefined variable: slidescaption6 in <b>/templates/meembo-red/index.php</b> on line <b>128</b><br />

Regulamin wynajmu apartamentu

1.Okres rozliczeniowy apartamentu wynosi dobę; doba trwa od godziny 14.00 do godziny 10.00. Istnieje możliwość dostosowania godzin do potrzeb Najemcy.

2.Okres wynajmu wynosi minimum 3 doby.  

3.Po przyjeździe konieczne jest zakwaterowanie na podstawie dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu.

4.Życzenie przedłużenia pobytu poza okres umówiony, Najemca powinien zgłosić Wynajmującemu. Wynajmujący uwzględnia je w miarę posiadanych możliwości.

5.W wyposażeniu apartamentu znajduje się bielizna pościelowa oraz ręczniki w ilości jedna zmiana na 1 tydzień; apartament jest sprzątany przed przyjazdem i po wyjeździe. Najemcy, dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu Najemcy jest możliwe za dodatkową opłatą w wysokości 100,-  złotych.

6.Na posesji przy budynku znajduje się „domek grilowy”. Po każdym użytkowaniu jego, należy po sobie posprzątać i pozostawić w należytym stanie.

7.Najemca posiadający ze sobą sprzęt narciarski, powinien przechowywać go w przystosowanym do tego pomieszczeniu. Schowek z boksem nr 9 znajduje się w holu przed wejściem do apartamentu.

8.W apartamencie obowiązuje zakaz palenia papierosów (można skorzystać z balkonu), oraz obowiązuje zakaz przywożenia zwierząt.

9.W przypadku wystąpienia szkody, Najemca powinien zawiadomić o niej Wynajmującego niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

10.Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających w okresie trwania umowy najmu.

11.Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Najemcy.

12.Najemca nie może przekazywać ani udostępniać apartamentu osobom trzecim; apartament nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną w rezerwacji.

13.Osoby odwiedzające mogą przebywać w apartamencie od 7.00 do godziny 22.00; cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00 do godziny 7.00.